KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771502
nr 1277 1502
Astrid Munthe de Wolfe
(f. 1926), Sverige
Oljemålning, Astrid Munthe de Wolfe (f. 1926), Sverige, hustak, signerad. Olja på duk, 44x32 cm
Astrid Munthe de Wolfe, född 1926 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:23:20
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Astrid Munthe de Wolfe
Läs mer om Astrid Munthe de Wolfe